Artykuł

Powiatowy Urząd Pracy z Pszczyny informuje

Ważne dla oferujących pracę.

W związku z trwającym konfliktem zbrojnym Federacji Rosyjskiej z Ukrainą obywatele Ukrainy, którzy szukają w Polsce schronienia, mogą rejestrować się w urzędach pracy jako osoby bezrobotne. W rejestrze osób bezrobotnych i poszukujących pracy prowadzonym przez Powiatowy Urząd Pracy PUP Pszczyna pojawiła się zatem nowa grupa osób aktywnie poszukujących pracy. Naszym celem jest zorganizowanie wszelkiego możliwego wsparcia, aby ułatwić osobom bezrobotnym nawiązanie kontaktu z pracodawcami, w tym pomoc w znalezieniu im odpowiedniego zatrudnienia.

Zapraszamy Państwa do współpracy z PUP Pszczyna w zakresie zgłaszania informacji o wolnych miejscach pracy oraz ofert pracy.

Otrzymane od Państwa informacje o wolnych miejscach pracy za naszym pośrednictwem będą trafiać bezpośrednio do osób bezrobotnych aktywnie poszukujących pracy.

Każdy pracodawca może zgłosić w naszym urzędzie:

  • informacje o wolnym miejscu pracy,
  • ofertę pracy.

Jak można zgłosić ofertę pracy?

Pracodawcy mogą zgłosić swoją ofertę pracy:

Na każdym etapie składania oferty pracy mogą Państwo liczyć na wsparcie pracowników naszego Urzędu.

W celu zgłoszenia oferty pracy proszę przygotować następujące informacje:

  • nazwę firmy, adres, numer telefonu, numer identyfikacji podatkowej,
  • nazwę stanowiska pracy, liczbę wolnych miejsc pracy w ramach stanowiska z uwzględnieniem liczby wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych,
  • ogólny zakres obowiązków,
  • miejsce wykonywania pracy,
  • rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy,
  • wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto,
  • datę rozpoczęcia pracy, informację o systemie i rozkładzie czasu pracy, system wynagradzania, wymiar czasu pracy i okres zatrudnienia w przypadku pracy na podstawie umowy o pracę albo okres wykonywania umowy w przypadku umowy cywilnoprawnej,
  • jakie są oczekiwania wobec kandydatów do pracy, w tym: poziom wykształcenia, umiejętności, uprawnienia, doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych z określeniem poziomu ich znajomości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Data ostatniej aktualizacji: 05.04.2022
Autor: PUP Pszczyna
Zaktualizował: Beata Cyganek
Przewiń stronę do góry