Rozpromienione twarze i głośny śmiech były wizytówką tegorocznego festynu rodzinnego, który 17 czerwca odbył się w Publicznym Przedszkolu w Modrzewiowym Ogrodzie.
Środowe popołudnie upłynęło pod hasłem „W Krainie Bajek”, a udekorowany ogród placówki zapełnił się całymi rodzinami.
Gości powitała wicedyrektor Aneta Goszyc-Walczak. Podczas wydarzenia obecna była Wójt Gminy Pawłowice Joanna Śmieja. Program artystyczny, rozpoczął się śpiewem przedszkolaków. Pracownicy przedszkola zaskoczyli wszystkich zebranych i wcielili się w role w spektaklu o „Jasiu i Małgosi”. Następnie ogród zamienił się w wielki plac zabaw pełen dmuchańców, kreatywnych warsztatów tworzenia slime'ów, kącików metamorfoz oraz widowiskowego szaleństwa w chmurach białej piany.
***
Info i zdjęcia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach
















