Artykuł

Włoskie odwiedziny

W ramach trwającej współpracy międzynarodowej oraz programu wymiany uczniowskiej, uczennice z włoskiej szkoły w Lanciano – Altea, Deborah oraz Marta – przebywające od pięciu tygodni w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach, odwiedziły Urząd Gminy Pawłowice, gdzie spotkały się z wójtem Joanną Smieją

Altea, Deborah i Marta uczestniczą w długoterminowej mobilności uczniowskiej realizowanej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach. Na co dzień mieszkają w polskich rodzinach, biorą udział w zajęciach lekcyjnych – szczególnie tych prowadzonych w języku angielskim – oraz uczestniczą w życiu szkoły i lokalnej społeczności. W trakcie pobytu miały również okazję zwiedzić Warszawę i poznać Polskę z szerszej perspektywy kulturowej i historycznej.

Data ostatniej aktualizacji: 23.06.2026
Autor: Urząd Gminy Pawłowice
Zaktualizował: Joanna Kiełkowska
Przewiń stronę do góry

Informacja o cookies!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje