Artykuł

Bajkowy festyn w Modrzewiowym Ogrodzie

Rozpromienione twarze i głośny śmiech były wizytówką tegorocznego festynu rodzinnego, który 17 czerwca odbył się w Publicznym Przedszkolu w Modrzewiowym Ogrodzie.

Środowe popołudnie upłynęło pod hasłem „W Krainie Bajek”, a udekorowany ogród placówki zapełnił się całymi rodzinami.

Gości powitała wicedyrektor Aneta Goszyc-Walczak. Podczas wydarzenia obecna była Wójt Gminy Pawłowice Joanna Śmieja. Program artystyczny, rozpoczął się śpiewem przedszkolaków. Pracownicy przedszkola zaskoczyli wszystkich zebranych i wcielili się w role w spektaklu o „Jasiu i Małgosi”. Następnie ogród zamienił się w wielki plac zabaw pełen dmuchańców, kreatywnych warsztatów tworzenia slime'ów, kącików metamorfoz oraz widowiskowego szaleństwa w chmurach białej piany.

***
Info i zdjęcia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach

Data ostatniej aktualizacji: 25.06.2026
Autor: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach
Zaktualizował: Monika Klimek
Przewiń stronę do góry

Informacja o cookies!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje